Agnieszka Wrońska

Profesjonalny rzeczoznawca majątkowy oraz ekonomista.

O mnie

Jestem ekonomistą i rzeczoznawcą majątkowym, który na rynku wycen nieruchomości działa już kilkanaście lat. Posiadam uprawnienia zawodowe nr 5119 w zakresie szacowania nieruchomości nadane przez Ministra Infrastruktury i Budownictwa oraz uprawnienia do sporządzania wycen nieruchomości do celów kredytowych, potwierdzone wpisem na listę Związku Banków Polskich.

Ukończyłam Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego, na kierunku Inwestycje i Nieruchomości. Ukończyłam również Podyplomowe studia wyceny nieruchomości organizowane przez Wyższą Szkołę Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie. Od wielu lat zawodowo jestem związana z czołowymi bankami uniwersalnymi.

Ponadto, jestem członkiem Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych Ziemi Łódzkiej i systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach

Firmę Terra Nieruchomości prowadzę już 11 lat i w tym czasie zdobyłam grono stałych klientów oraz wykonałam setki operatów szacunkowych. Moi Klienci są zawsze zadowoleni ze współpracy ze mną. Zachęcam do kontaktu i współpracy.

Certyfikaty i szkolenia

Kontakt

Dane kontaktowe

NIP: 7292373880
REGON: 101023537

Obszar działania, to głównie Łódź i Brzeziny, ale także powiaty zgierski, brzeziński, łódzki-wschodni, pabianicki, rawski i skierniewicki.

Napisz do nas